Hakkımızda

>Hakkımızda
Hakkımızda2017-09-15T12:13:34+00:00

Arteknik Dekoratif Taş olarak 2000 yılında çıktığımız üretim yolculuğumuzda Country Stone markasıyla dekoratif kültür taşları ve kültür tuğlaları üretmekteyiz. Kaliteli ürün üretimiyle birlikte, ürün çeşitliliğine de önem veren firmamız; yatırım ve AR-GE çalışmalarıyla dünya standartlarında ISO 9001 2015 kalite standartlarında üretim yapmaktadır.

Kültür Taşı, Kültür Tuğlası ve Polyester Panel üretimimizi sektörün yeniliklere olan ihtiyacıyla sürekli geliştirmekte, alanında örnek alınan bir marka yaratmanın heyecanıyla çalışmaktayız.

Country Stone; kalitesiyle kalıcı ürünler üretme motivasyonuyla sektördeki en iyi ürün deneyimini sunmayı amaçlamaktadır. Köklü bir oyuncu olmanın farkını ve sorumluluklarının farkında olarak; doğaya saygılı, sürekli geliştirilen üretim teknikleri ile desteklenen ürünlerimizi müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Çevreye saygılı olarak, geleceğimize ilişkin global çevre ve enerji sorunlarına çözüm getiren yaklaşımları ön plana alarak, sektör standartlarını geliştirerek değiştiren kalite odaklı ürünler üretmek vizyonumuzdur.

Dekoratif Taş ve Panel çözümlerinde yurtiçi kalite liderliğinden, yurtdışında önemli bir oyuncu olmaya evrilen bir gelişimin içinde olmayı hedefliyoruz.

Sağlıklı üretim, kolay uygulama, uzun süreli kullanım gibi 21.yüzyıl tüketici deneyimine paralel hizmet sağlarken, çalışanlarının dinamizmini ve mutluluğunu ön plana alan; çalışanına değer katarak gelişen bir şirket olmayı amaçlıyoruz.