Kültür Tuğlaları

Dekoratif Tuğla Modelleri

Kültür Tuğlaları

Dekoratif Tuğla Modelleri

Harman Tuğla - Kınık

Harman Tuğla - Köz

Harman Tuğla - Melen

Harman Tuğla - Siyah

Harman Tuğla - Zelve

Harman Tuğla - Kızıl

Harman Tuğla - Efes

Harman Tuğla - Dalyan

Harman Tuğla - Kar

Boyut Derinlik Koli İçi Mik. 1 m2 Ağırlığı Derz
21x4 cm 1-2 cm 1m2 19 kg 1 cm
Harman Tuğla
Kınık
Harman Tuğla
Köz
Harman Tuğla
Melen
Harman Tuğla
Siyah
Harman Tuğla
Zelve
Harman Tuğla
Kızıl
Harman Tuğla
Efes
Harman Tuğla
Dalyan
Harman Tuğla
Kar
Country Stone Kültür Tuğlaları ile tasarlanmış alanlar
Doğadan özenle seçilmiş doku ve renk seçenekleri ile mekanlarınıza anlam katan katman taşı...Doğadan özenle seçilmiş doku ve renk seçenekleri ile mekanlarınıza anlam katan katman taşı...Doğadan özenle seçilmiş doku ve renk seçenekleri ile mekanlarınıza anlam katan katman taşı...Doğadan özenle seçilmiş doku ve renk seçenekleri ile mekanlarınıza anlam katan katman taşı...
Doğadan özenle seçilmiş doku ve renk seçenekleri ile mekanlarınızaanlam katan katman taşı...

Çok çeşitli ölçü, form ve yüzey dokularına sahip, farklı tuğla modellerinin yaratıcı ve cesur bir karışımı olan tuğla serimiz ile tanışın.

Dokümanlar

Kayalıklara öykünen görüntüsüyle doğaya özgü bir ambiyans verir. Katman Taşı, özellikle dış alan kullanımlarında tercih edilen dağınık görünümlü büyük taşların dizilmesiyle oluşturulur. Mermersi bir görünüme sahiptir ve yüzey kalınlığı fazla değildir.

Kayalıklara öykünen görüntüsüyle doğaya özgü bir ambiyans veren Katman Taşının birbirinden iddialı 3 farklı modeli bulunuyor. Esinti sarı tonlarından oluşuyor. Ilgıt beyaz ve açık grinin hakimiyetinde. Herk ise doğal toprak tonlarının bir karışımı.Bu 3 modeliyle birlikte Katman Taşı Dekoratif taşların en önemli özellikleri olan doğallıkla, sağlamlığı bünyesinde barındırıyor.

Katman Taşı dış etkilere karşı oldukça dayanıklı. Aynı zamanda da doğayla oldukça uyumludur. Katman Taşıyla farklı dekorasyonlar yaratmak isterseniz, bütün gerçekçi dokusuyla sizlerle olacaktır.


Bize Ulaşın

Benzer Stilleri Keşfetmeye Devam Et