Kurumsal
HAKKIMIZDA
2000/2020
--KURULUŞ

Arteknik Dekoratif Taş olarak 2000 yılında çıktığımız üretim yolculuğumuzda Country Stone markasıyla dekoratif kültür taşları ve kültür tuğlaları üretmekteyiz.

Kültür Taşı, Kültür Tuğlası ve Polyester Panel üretimimizi, sektörün yeniliklere olan ihtiyacıyla sürekli geliştiriyor ve kalitesiyle kalıcı ürünler üretme motivasyonuyla sektördeki en iyi ürün deneyimini sunmayı amaçlıyoruz.

Köklü bir oyuncu olmanın getirdiği sorumlulukların farkında olarak; doğaya saygılı, sürekli geliştirilen üretim teknikleri ile desteklenen ürünlerimizi müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Dekoratif Taş ve Panel çözümlerinde yurtiçi kalite liderliğinden, yurtdışında önemli bir oyuncu olmaya evrilen bir gelişimin içinde olmayı hedefliyoruz.

Kurumsal
HAKKIMIZDA

--AR-GE
Kaliteli ürün üretimiyle birlikte, ürün çeşitliliğine de önem veren Country Stone; yatırım ve AR-GE çalışmalarıyla dünya standartlarında ISO 9001 2015 kalite standartlarında üretim yapmaktadır.

Country Stone; kalitesiyle kalıcı ürünler üretme motivasyonuyla sektördeki en iyi ürün deneyimini sunmayı amaçlamaktadır. Köklü bir oyuncu olmanın farkını ve sorumluluklarının farkında olarak; doğaya saygılı, sürekli geliştirilen üretim teknikleri ile desteklenen ürünlerimizi müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Kültür Taşı, Kültür Tuğlası ve Polyester Panel üretimimizi sektörün yeniliklere olan ihtiyacıyla sürekli geliştirmekte, alanında örnek alınan bir marka yaratmanın heyecanıyla çalışmaktayız.
Kurumsal
HAKKIMIZDA

--KALİTE POLİTİKAMIZ
Çevreye saygılı olarak, geleceğimize ilişkin global çevre ve enerji sorunlarına çözüm getiren yaklaşımları ön plana alarak, sektör standartlarını geliştirerek değiştiren kalite odaklı ürünler üretmek vizyonumuzdur.

Sağlıklı üretim, kolay uygulama, uzun süreli kullanım gibi 21.yüzyıl tüketici deneyimine paralel hizmet sağlarken, çalışanlarının dinamizmini ve mutluluğunu ön plana alan; çalışanına değer katarak gelişen bir şirket olmayı amaçlıyoruz.

Kaliteli ürün üretimiyle birlikte, ürün çeşitliliğine de önem veren firmamız; yatırım ve AR-GE çalışmalarıyla dünya standartlarında ISO 9001 2015 kalite standartlarında üretim yapmaktadır.