Kültür Taşları

Dekoratif Taş Modelleri

Kültür Taşları

Dekoratif Taş Modelleri

Perkote - Antrasit

Perkote - Duman

Perkote - Kahve

Perkote - Sahra

Perkote - Sedef

Perkote - Defne

Perkote - Sahra

Boyut Derinlik Koli İçi Mik. 1 m2 Ağırlığı Derz
52-10x30-7cm 2-3.5 cm 1m2 40 kg 2 cm
Perkote
Antrasit
Perkote
Duman
Perkote
Kahve
Perkote
Sahra
Perkote
Sedef
Perkote
Defne
Perkote
Sahra
Country Stone Kültür Taşları ile tasarlanmış alanlar
Doğadan özenle seçilmiş doku ve renk seçenekleri ile mekanlarınıza anlam katan katman taşı...Doğadan özenle seçilmiş doku ve renk seçenekleri ile mekanlarınıza anlam katan katman taşı...Doğadan özenle seçilmiş doku ve renk seçenekleri ile mekanlarınıza anlam katan katman taşı...Doğadan özenle seçilmiş doku ve renk seçenekleri ile mekanlarınıza anlam katan katman taşı...
Doğadan özenle seçilmiş doku ve renk seçenekleri ile mekanlarınızaanlam katan katman taşı...

Kayalıklara öykünen görüntüsüyle doğaya özgü bir ambiyans verir. Katman Taşı, özellikle dış alan kullanımlarında tercih edilen dağınık görünümlü büyük taşların dizilmesiyle oluşturulur. Mermersi bir görünüme sahiptir ve yüzey kalınlığı fazla değildir.

Kayalıklara öykünen görüntüsüyle doğaya özgü bir ambiyans veren Katman Taşının birbirinden iddialı 3 farklı modeli bulunuyor. Esinti sarı tonlarından oluşuyor. Ilgıt beyaz ve açık grinin hakimiyetinde. Herk ise doğal toprak tonlarının bir karışımı.Bu 3 modeliyle birlikte Katman Taşı Dekoratif taşların en önemli özellikleri olan doğallıkla, sağlamlığı bünyesinde barındırıyor.

Katman Taşı dış etkilere karşı oldukça dayanıklı. Aynı zamanda da doğayla oldukça uyumludur. Katman Taşıyla farklı dekorasyonlar yaratmak isterseniz, bütün gerçekçi dokusuyla sizlerle olacaktır.


Dokümanlar

Ürün Literatürü


Broşür      Garanti Bilgileri

Uygulama Teknikleri


Derz Teknikleri        Tasarım ve Uygulamalar

Bize Ulaşın

Benzer Stilleri Keşfetmeye Devam Et