Kültür Tuğlaları

Dekoratif Tuğla Modelleri

Kültür Tuğlaları

Dekoratif Tuğla Modelleri

Eski Tuğla - Kızıl

Eski Tuğla - Dalyan

Eski Tuğla - Melen

Eski Tuğla - Kınık

Eski Tuğla - Kar

Eski Tuğla - Efes

Eski Tuğla - Siyah

Eski Tuğla - Köz

Eski Tuğla - Zelve

Boyut Derinlik Koli İçi Mik. 1 m2 Ağırlığı Derz
21-20x4-5cm 1-2 cm 1m2 19 kg 1.5 cm
Eski Tuğla
Kızıl
Eski Tuğla
Dalyan
Eski Tuğla
Melen
Eski Tuğla
Kınık
Eski Tuğla
Kar
Eski Tuğla
Efes
Eski Tuğla
Siyah
Eski Tuğla
Köz
Eski Tuğla
Zelve
Country Stone Kültür Tuğlaları ile tasarlanmış alanlar
Doğadan özenle seçilmiş doku ve renk seçenekleri ile mekanlarınıza anlam katan katman taşı...Doğadan özenle seçilmiş doku ve renk seçenekleri ile mekanlarınıza anlam katan katman taşı...Doğadan özenle seçilmiş doku ve renk seçenekleri ile mekanlarınıza anlam katan katman taşı...Doğadan özenle seçilmiş doku ve renk seçenekleri ile mekanlarınıza anlam katan katman taşı...
Doğadan özenle seçilmiş doku ve renk seçenekleri ile mekanlarınızaanlam katan katman taşı...

Kayalıklara öykünen görüntüsüyle doğaya özgü bir ambiyans verir. Katman Taşı, özellikle dış alan kullanımlarında tercih edilen dağınık görünümlü büyük taşların dizilmesiyle oluşturulur. Mermersi bir görünüme sahiptir ve yüzey kalınlığı fazla değildir.

Kayalıklara öykünen görüntüsüyle doğaya özgü bir ambiyans veren Katman Taşının birbirinden iddialı 3 farklı modeli bulunuyor. Esinti sarı tonlarından oluşuyor. Ilgıt beyaz ve açık grinin hakimiyetinde. Herk ise doğal toprak tonlarının bir karışımı.Bu 3 modeliyle birlikte Katman Taşı Dekoratif taşların en önemli özellikleri olan doğallıkla, sağlamlığı bünyesinde barındırıyor.

Katman Taşı dış etkilere karşı oldukça dayanıklı. Aynı zamanda da doğayla oldukça uyumludur. Katman Taşıyla farklı dekorasyonlar yaratmak isterseniz, bütün gerçekçi dokusuyla sizlerle olacaktır.


Dokümanlar

Bize Ulaşın

Benzer Stilleri Keşfetmeye Devam Et