Kültür Tuğlaları

Dekoratif Tuğla Modelleri

Kültür Tuğlaları

Dekoratif Tuğla Modelleri

Rustik Tuğla - Siyah

Rustik Tuğla - Kar

Rustik Tuğla - Kızıl

Rustik Tuğla - Efes

Rustik Tuğla - Köz

Rustik Tuğla - Kınık

Rustik Tuğla - Melen

Rustik Tuğla - Zelve

Rustik Tuğla - Dalyan

Boyut Derinlik Koli İçi Mik. 1 m2 Ağırlığı Derz
20-19x6-7cm 1.5-2 cm 1m2 20 kg 1.5 cm
Rustik Tuğla
Siyah
Rustik Tuğla
Kar
Rustik Tuğla
Kızıl
Rustik Tuğla
Efes
Rustik Tuğla
Köz
Rustik Tuğla
Kınık
Rustik Tuğla
Melen
Rustik Tuğla
Zelve
Rustik Tuğla
Dalyan
Country Stone Kültür Tuğlaları ile tasarlanmış alanlar
Doğadan özenle seçilmiş doku ve renk seçenekleri ile mekanlarınıza anlam katan katman taşı...Doğadan özenle seçilmiş doku ve renk seçenekleri ile mekanlarınıza anlam katan katman taşı...Doğadan özenle seçilmiş doku ve renk seçenekleri ile mekanlarınıza anlam katan katman taşı...Doğadan özenle seçilmiş doku ve renk seçenekleri ile mekanlarınıza anlam katan katman taşı...
Doğadan özenle seçilmiş doku ve renk seçenekleri ile mekanlarınızaanlam katan katman taşı...

Kayalıklara öykünen görüntüsüyle doğaya özgü bir ambiyans verir. Katman Taşı, özellikle dış alan kullanımlarında tercih edilen dağınık görünümlü büyük taşların dizilmesiyle oluşturulur. Mermersi bir görünüme sahiptir ve yüzey kalınlığı fazla değildir.

Kayalıklara öykünen görüntüsüyle doğaya özgü bir ambiyans veren Katman Taşının birbirinden iddialı 3 farklı modeli bulunuyor. Esinti sarı tonlarından oluşuyor. Ilgıt beyaz ve açık grinin hakimiyetinde. Herk ise doğal toprak tonlarının bir karışımı.Bu 3 modeliyle birlikte Katman Taşı Dekoratif taşların en önemli özellikleri olan doğallıkla, sağlamlığı bünyesinde barındırıyor.

Katman Taşı dış etkilere karşı oldukça dayanıklı. Aynı zamanda da doğayla oldukça uyumludur. Katman Taşıyla farklı dekorasyonlar yaratmak isterseniz, bütün gerçekçi dokusuyla sizlerle olacaktır.


Dokümanlar

Bize Ulaşın

Benzer Stilleri Keşfetmeye Devam Et